Skup aut Oława

Coraz więcej osób zastanawia się nad kupnem nieco nowszego samochodu. Sprzedaż starszego auta jest jednak często warunkiem koniecznym, aby można było myśleć o zakupie nowego auta. Znaczna część osób pragnących odsprzedać swój stary samochód decyduje się na jeżdżenie na giełdy samochodowe. Często praktyką jest również umieszczanie informacji o chęci sprzedania auta na różnych portalach ogłoszeniowych. Można jednak sprzedać auto bez takich kroków. Skontaktuj się z nami i przekonaj się jak prosta może być sprzedaż samochodu!

Im starszym samochodem dysponujemy, tym bardziej rośnie ryzyko, że odmówi nam ono posłuszeństwa. Warto więc już wcześniej pomyśleć o sprzedaży takiego auta, żeby nie zaskoczyło nas ono awarią na środku autostrady. Poszukując miejsca, gdzie można sprzedać samochód warto wziąć pod uwagę nasz skup aut. Oława jest natomiast jednym z miast, w którym prężnie prowadzimy swoją działalność. Jednak nie tylko w tym mieście działamy. Nasza firma świadczy usługi na terenie całego województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.

Jakie samochody skupujemy?

Dla nas nie ma znaczenia, w jakim stanie technicznym jest Twoje auto. Twój wysłużony samochód nie przeszedł pozytywnie badań technicznych i stoi w garażu? Dla nas to nie jest problem. Chętnie już dziś od Ciebie takie auto odkupimy. Znajdź nas, a sam się przekonasz jak działamy. Posiadasz starego Poloneza, Tico czy inne auta, które już raczej rzadko są spotykane na ulicach? Z nami możesz się tego auta pozbyć i dostać za to gotówkę od ręki. Tak właśnie działa nasz skup aut. Oława, a dokładniej jej mieszkańcy już nam zaufali i stale zgłaszają się do nas z chęcią sprzedaży swojego auta. Czasami zdarza się tak, że posiadamy auta, którymi nawet nie da się już wyjechać z garażu, ponieważ mają uszkodzony wahacz czy inne elementy zawieszenia. Takie samochody również skupujemy i nie musisz martwić się o to jak takim autem z garażu wyjechać. Nasza firma dysponuje lawetą oraz wyciągarką, którą szybko załadujemy Twój niesprawny samochód na pokład lawety. Ty jako właściciel takiego pojazdu jedyne co musisz zrobić to podpisać z nami umowę sprzedaży. Całą resztą zajmiemy się my!

Jakie są ceny za samochody w skupie aut?

Na powyższe pytanie odpowiedź jest trudna do udzielenia. Dlaczego? Otóż do każdego przypadku pochodzimy indywidualnie. Nie posiadamy cennika, ponieważ nie byłoby to efektywne. Gdy klienci się z nami kontaktują to umawiamy się z nimi na oględziny pojazdu. Najczęściej w ciągu kilkunastu minut dokonujemy wyceny pojazdu i składamy propozycję klientowi. Klient może oczywiście ją odrzucić i w takim przypadku nie poniesie kosztów wyceny czy naszego przyjazdu. Jesteśmy również otwarci na propozycje więc można z nami negocjować. Jeśli uważasz, że zaproponowana cena jest zbyt niska to śmiało negocjuj! Dla naszej firmy priorytetem jest zadowolony klient więc będziemy starali się dojść do porozumienia. Dodamy jeszcze, że zdaniem naszych klientów nasze ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne.