Skup aut Brzeg

Jeśli nasze auto jest w miarę nowe lub liczy sobie kilka lat to ze sprzedażą nie powinniśmy mieć problemu. Wystawiając ogłoszenie w sieci odnośnie chęci sprzedania takiego pojazdu możemy spodziewać się bardzo szybkich reakcji. Jednak gdy chcemy sprzedać dużo starsze auto to już tak kolorowo nie będzie. Mało jest takich osób, które będą zainteresowane kupieniem samochodu, który nie wiadomo ile jeszcze może posłużyć. W takim przypadku warto pomyśleć o odwiedzeniu skupu samochodów takich jak nasz.

Od lat prowadzimy skup aut. Brzeg i okolice to rejon, z którego skupujemy największą ilość samochodów. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że nie zostaniesz oszukany, ponieważ dla nas zawsze na pierwszym miejscu jest zadowolenie naszych klientów. Nie jesteśmy tu po to, aby Cię oszukać, a po to, by pomóc Ci w pozbyciu się starego samochodu, który jest już dla Ciebie jedynie problemem. Każdego dnia skupujemy samochody:

a) uszkodzone

b) nieuprawnione do jazdy ze względu na brak przeglądu technicznego

c) powypadkowe

d) liczące sobie już wiele lat, ale również i te całkiem nowe

e) każdej marki

Skup samochodów od ręki i za gotówkę

Zainteresowała Cię nasza oferta skupu aut? Brzeg zaprasza, abyś mógł samodzielnie zobaczyć jak wygląda nasza praca. Każdy samochód stanowi dla nas pewną wartość. Jedną z naszych zasad jest to, że nic nie może się zmarnować i staramy się nawet z bardzo uszkodzonego pojazdu wyjąć coś, co może jeszcze się do czegoś przydać. Przez to przyczyniamy się do poprawy jakości otaczającego nas środowiska.

Co musisz zrobić, by sprzedać u nas swój samochód?

Odpowiadając na powyższe pytanie: W zasadzie to wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się praktycznie wszystkim, co istotne. Skoro jesteś na tej stronie to koniecznie zajrzyj w zakładkę „Kontakt”. Możesz znaleźć tam numer telefonu, pod który należy zadzwonić i zgłosić chęć sprzedania pojazdu. Dobrym pomysłem może być też wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe gdy tylko ten formularz wypełnisz. Kolejnym krokiem będzie umówienie się na oględziny pojazdu, który zamierzasz sprzedać. Wówczas najczęściej dokonywana jest też wycena pojazdu. Jeśli z jakiegoś powodu się rozmyślisz i stwierdzisz, że nie sprzedasz nam swojego auta to nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów. Dokonanie wyceny jest oczywiście darmowe i sam zdecydujesz czy się zgadzasz na zaproponowaną przez nas cenę.

Co zyskasz sprzedając swój samochód?

Zapewne wiesz, że nawet gdy Twoje auto jest uszkodzone to koniecznie musisz ponosić koszty związane z opłacaniem corocznej polisy ubezpieczeniowej. Obowiązkiem jej opłacania objęci są wszyscy właściciele pojazdów zarejestrowanych w kraju. Natomiast gdy nam sprzedasz swoje auto to będziesz miał ten problem z głowy. Jeśli Twoja polisa będzie obowiązywała jeszcze przez parę miesięcy to pomożemy Ci odzyskać pieniądze od firmy ubezpieczeniowej. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na oględziny. Zapraszamy!