Skup aut Prudnik

Niejednokrotnie spotykać można w sieci ogłoszenia odnośnie sprzedaży starszych samochodów. W naszym kraju panowała do niedawna moda na ściąganie samochodów z innych krajów. Takie auta były niekiedy już mocno wysłużone oraz liczyły sobie wiele lat. Trudno więc oczekiwać, że będą one długo służyły kolejnym właścicielom i dlatego widuje się ogłoszenia odnośnie ich sprzedaży. Gdy chcemy sprzedać takie auto to nie warto ograniczać się jedynie do wystawiania ogłoszeń. Skontaktuj się z nami a poznasz ofertę, jaką dla Ciebie mamy!

Starszy samochód lub też powypadkowy może być niekiedy problemem. Zajmuje on miejsce i do tego nieestetycznie wygląda na naszym przydomowym podjeździe. Chcesz go sprzedać? Po to właśnie powstał nasz skup aut. Prudnik jest jednym z wielu miast, w którym działamy. Na ten moment rozszerzamy swoją działalność na terenie całego województwa opolskiego oraz dolnośląskiego. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkich, którzy mieszkają w tym rejonie i mają problem ze sprzedaniem starego samochodu.

Szukasz skupu aut? Prudnik na Ciebie czeka! Tu sprzedasz swoje auto od ręki

Osoby posiadające starsze samochody często tracą nadzieję na to, że uda im się sprzedać samochód, który jest już dość mocno wysłużony. Niekoniecznie jednak tak musi być. Kontaktując się z nami sam dostrzeżesz jak proste może być sprzedanie auta, które swoim stanem nie zachęca do zakupu. Dla nas nie ma znaczenia, jaka jest marka Twojego samochodu, ile ma lat oraz w jakim jest aktualnie stanie technicznym. Zdarza nam się kupować również samochody, które uległy wypadkowi.

Co zyskasz sprzedając nam auto:

– gotówkę od ręki po spisaniu umowy,

– miejsce w garażu na Twoje nowe auto,

– zwrot pieniędzy za jeszcze obowiązującą polisę OC

Naszych klientów nigdy nie zostawiamy na lodzie w przypadku problemów formalnych. Chętnie udzielimy Ci niezbędnych informacji na temat tego jak możesz wyrejestrować swój pojazd. Dzięki nam nie będziesz już musiał ponosić kosztów za składkę ubezpieczeniową OC. W przypadku gdy Twoja polisa będzie jeszcze obowiązywała przez kilka miesięcy to pomożemy Ci w otrzymaniu zwrotu od Twojego ubezpieczyciela. Te pieniądze po prostu Ci się należą i zawsze dbamy o to, aby klienci je dostali z powrotem. Dysponujemy najlepszym sprzętem do załadunku uszkodzonych pojazdów oraz do ich transportu do naszej firmy. Ty jako właściciel sprzedawanego pojazdu niczym nie musisz się kłopotać.

Na naszej stronie znaleźć możesz „Formularz wyceny”. W tym formularzu musisz wypełnić dane odnośnie samochodu, jaki planujesz sprzedać. Na podstawie wpisywanych tam danych będziemy w stanie wycenić Twój pojazd i złożyć Ci propozycję odnośnie jego odkupienia. Gdy przystaniesz na zaproponowane warunki to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin spotkania i oględzin samochodu. Ostatecznym etapem sprzedaży będzie podpisanie umowy między Tobą a naszą firmą oraz zabranie samochodu z Twojego garażu czy przydomowego podjazdu.