Skup aut Nysa

Kilkunastoletnie samochody niekiedy doprowadzane są do takiego stanu, że nie przechodzą przeglądów technicznych. W takim przypadku nie ma możliwości poruszania się takim autem po polskich drogach. Mamy wówczas dwie opcje. Możemy spróbować samochód naprawić lub też zdecydować się na jego sprzedaż. Samochody nie zawsze opłaca się naprawiać i dlatego warto skontaktować się z nami. Odkupimy dziś od Ciebie Twoje mocno wysłużone auto.

Nasza firma działa na rynku już od jakiegoś czasu, ale opinii pozytywnych o nas nie brakuje. Możemy pochwalić się całym mnóstwem dobrych recenzji od zadowolonych klientów. Każdego dnia trafiają do nas kolejne pojazdy, które dzięki nam mogą zostać w jakiś sposób wykorzystane. Dla wielu posiadaczy starszych pojazdów ich sprzedaż jest bardzo dużym problemem. Im samochód jest starszy lub bardziej zniszczony, tym trudniej znaleźć mu nowego właściciela. My odkupimy od Ciebie Twoje auto bez względu na jego stan techniczny. Skupujemy samochody wszystkich marek, nowe, stare czy powypadkowe. Zapoznaj się z naszą ofertą a z pewnością nie pożałujesz. Odwiedź już dziś nasz skup aut. Nysa jest miastem, w którym prężnie prowadzimy swoją działalność.

Sprzedaż samochodu już nie jest problemem. Sprawdź naszą ofertę!

Przeglądając najróżniejsze portale z ogłoszeniami motoryzacyjnymi możemy dostrzec, że mnóstwo osób chce sprzedać swoje samochody. Zwróćmy jednak uwagę na pewną bardzo ważną rzecz, a mianowicie na to, które samochody sprzedają się na takich portalach szybko, a które bardzo długo czekają na nowego właściciela. Najtrudniej sprzedać samochody:

a) wyprodukowane przed 2000 rokiem

b) bez aktualnego przeglądu technicznego

c) powypadkowe

d) z wadami karoserii

Posiadasz takie właśnie auto i już brakuje Ci pomysłów gdzie możesz je sprzedać? Jeśli na to pytanie odpowiadasz twierdząco to trafiłeś w idealne miejsce, gdzie Twój problem zostanie rozwiązany. Dzięki nam możesz pozbyć się starego, zepsutego samochodu i do tego dostać za to pieniądze. Tak właśnie działa nasz skup aut. Nysa i okolice to rejon, w którym prowadzimy swoją działalność. Nie jesteśmy zwykłą firmą, która zajmuje się złomowaniem samochodów. My odkupujemy auta i w miarę możliwości dajemy im nowe życie lub też sprawiamy, że są one dawcami części dla innych pojazdów. Jeśli masz sentyment do swojego starszego samochodu to się nie przejmuj sprzedając go nam. Możesz nam wierzyć, że trafia ono w bardzo dobre ręce i z całą pewnością zrobimy z Twojego samochodu użytek. Nasze usługi świadczymy na całym terenie w województwach dolnośląskim oraz opolskim.

Twoje auto jest uszkodzone i nie da się wyjechać nim z garażu? Zostaw ten problem nam!

Posiadamy niezbędny sprzęt do przewożenia uszkodzonych pojazdów. Dysponujemy lawetą, na którą bez większych trudności załadujemy nawet bardzo mocno uszkodzone pojazdy. Ty jako właściciel takich samochodów nie musisz robić nic oprócz podpisania z nami stosownej umowy sprzedaży. W efekcie otrzymasz potwierdzenie sprzedaży auta oraz oczywiście gotówkę. To wszystko odbędzie się „od ręki”!