Skup aut Trzebnica- Skup aut Trzebnica

Posted on

Skup aut Trzebnica

Tel 500 559 669

Skup Aut DMAUTO: Trzebnica – za gotówkę.

Czy zdarzyło wam się kiedyś by ktoś chciał kupić od was samochód na raty? Albo zapłacić w inny sposób? U nas dostaniecie zawsze gotówkę. Tylko 3 proste kroki dzielą was od sprzedaży, wykonanie do nas telefonu, wycena i oględziny pojazdu oraz podpisanie umowy oraz otrzymanie gotówki. Jeśli tylko zdecydujemy się na jego zakup to zawsze płacimy gotówką. Od razu. Bez zbędnych formalności.
Sprzedaż zbędnego pojazdu jest to świetnym sposobem na szybkie zdobycie pieniędzy. Jeśli potrzebujesz nagle z jakiegoś powodu gotówki to rozwiązanie dla Ciebie. Bo płacimy od ręki po decyzji zakupowej którą podejmujemy szybko i sprawnie. By zapewnić naszym klientom największy komfort pracujemy 7 dni w tygodniu. Co znaczy, że nawet w niedzielę jesteśmy w stanie wypłacić gotówkę jeśli tylko masz samochód na sprzedaż. Dzwonisz lub wypełniasz formularz i działamy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci potrzebują gotówki szybko i sprawnie więc pojazdy odbieramy najpóźniej 24 godziny po zgłoszeniu chyba że klient życzy sobie inaczej, ale zazwyczaj jest to czas około 2-3 godzin od zgłoszenia. Skupujemy nie tylko najnowsze samochody, ale też i starsze. Pamiętając o tym, że jednak klasyki też są w cenie. A więc dzwoń już teraz a my wycenimy Twój samochód biorąc pod uwagę wszystkie jego atuty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zrobimy to sprawnie i rzetelnie, a decyzje pozostawimy tobie.

Skup Aut Trzebnica – oględziny i wycena samochodu.

Kupujemy pełen przekrój samochodów. Nie skupujemy jedynie pojazdów nadających się do kasacji bądź na części. Stare, nowe, także bez OC lub bez przeglądu, zarówno sprawne i uszkodzone. Co pozwala nawet gdy samochód jest lekko uszkodzony wycenić go tak by klient był zadowolony. Większość skupów aut nie skupuje uszkodzonych samochodów jednak my tak. By osoba sprzedająca samochód czuła się w pełni komfortowo umawiamy się w dogodnym dla klienta terminie. Co sprawia, że na spokojnie możemy dokonać oględzin jak i wyceny samochodu. Prowadzimy jeden z największych skupów aut w województwach Dolnośląskim oraz Opolskim. Co sprawia, że dokładnie znamy się na modelach i rocznikach. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą wycenę. Dolny Śląsk i Opolszczyzna to miejsce gdzie możemy skontaktować się z Tobą i wycenić Twój samochód w 24 godziny. Dzięki dobrej znajomości topografii naszych rejonów oraz kliku lawetom we flocie potrafimy naprawdę szybko dotrzeć nawet w najbardziej odległe zakątki. Jako jedni z nielicznych w kraju zagwarantujemy możliwość zwrotu polisy OC w 100{11127b7aaaf88a4cef2368f3a4f628870417acc108b7082011e6ca62a80580b6}. Gwarantujemy również bezpłatny odbiór zakupionego pojazdu w dniu zgłoszenia. Pojazdy zawsze odbierane są przez nas bezpłatnie lawetami więc o nic nie musisz się martwić, wszystko zrobimy za Ciebie.

Skup Aut – Działamy na terenie gminy Trzebnica

 

Działamy na terenie całego województwa Dolnośląskiego i Opolskiego. Zdarza się że przyjeżdżamy po samochody w inne części Polski, ale przede wszystkim poruszamy się po Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Pamiętamy jak dziś klienta z Kołobrzegu który miał flotę 20 aut, chciał je szybko sprzedać ponieważ potrzebował pieniędzy na inwestycję w firmie. W ciągu 24 godzin miał gotówkę w ręku. Doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że co miesiąc wybiera nas kilkaset osób by sprzedać nam swój samochód. Przejrzysta umowa kupna – sprzedaży to nasz największy atut. Prosta, łatwa i w pełni przejrzysta umowa kupna sprzedaży skonstruowana przez prawnika to nasz atut. Co najważniejsze płacimy gotówką i od ręki. Dla tego zadzwoń do nas już teraz. I odbierz gotówkę za swój samochód.

Skup aut Trzebnica

Tel 500 559 669

Skup Aut Trzebnica – jakie samochody skupujemy.

Bez ważnego przeglądu i OC – jeśli z jakiegoś powodu Twój samochód nie przeszedł badań diagnostycznych nic się stało, Kupimy go od Ciebie także bez ważnego przeglądu. Czasem klient nie ma ochoty robić przeglądu wiedząc, że będzie sprzedawał pojazd. Doskonale to rozumiemy i odkupimy samochód bez niego.
Duży przebieg – wyznajemy zasadę, że samochód służy do jeżdżenia. Dla tego skupujemy samochody z dużym przebiegiem. Tutaj dokładnie sprawdzamy auto i wyceniamy.
Pojazdy produkowane po 2000 roku – jeśli uważałeś, że leciwego samochodu nie da się sprzedać to byłeś w błędzie. Napisz lub zadzwoń a szczegółowo wycenimy Twój samochód i odkupimy od Ciebie. Nie skupujemy pojazdów wyprodukowanych przed 2000 rokiem.
Samochody nowe – im młodszy Twój pojazd tym więcej możesz za niego otrzymać
Prywatne jak i firmowe – Nie liczy się kto sprzedaje samochód ale ile tak naprawdę jest wart ten pojazd. Dla tego bez problemu skupujemy samochody od osób fizycznych jak i od firm. Każdemu płacimy gotówkę od ręki.
Sprawne i uszkodzone – za pojazdy sprawne i niewymagające wkładu płacimy zawsze najwięcej, ale kupimy także takie po wypadku lub poważnych awariach z wyjątkiem tych najadających się rozbiórki lub kasacji. Nie złomujemy pojazdów
Skorodowane – żaden problem dla nas. Przecież naturalnym jest, że czasem rdza pojawia się na samochodzie. Okres zimowy czyli wilgoć oraz sól na drogach w naszym kraju ma decydujący wpływ na stan blacharski samochodu. Dokładnych oględzin oraz wyceny dokonamy na miejscu.
Zaniedbane – no cóż, nie każdy kierowca dba o swój pojazd. Większość pojazdów użytkowanych jest do pracy, nie jest trzymana pod kocem jedynie na Niedzielne przejażdżki.
Powypadkowe – miałeś mały wypadek? No cóż zdarza się, rozbity reflektor czy uszkodzone nadkole to dla nas nie problemy. W takich wypadkach wielce pomocne do wyceny będą zdjęcia uszkodzeń przesłane nam drogą elektroniczną, bardzo przyśpieszy to cały proces odsprzedaży.
Terenowe, dostawcze, ciężarowe, zabytkowe, kolekcjonerskie, limuzyny, motocykle – skupujemy dosłownie każdy pojazd i samochód. Nie ważne czy posiadała go firma czy osoba prywatna.
NIE ZAJMUJEMY SIĘ JEDNAK ZŁOMOWANIEM SAMOCHODU.

Skup Aut Trzebnica – co wpływa na wycenę?

Przebieg – naturalnie im większy tym niższa cena pojazdu.
Rok produkcji – powiedzieli byście, że im starszy tym tańszy? Nic z tych rzeczy. Są samochody których cena wzrasta wraz z wiekiem. Sprawdź na ile wycenimy Twój samochód.
Rodzaj silnika – benzyna czy diesel i inne parametry. Silnik to serce samochodu dla tego znajomość tych danych jest niezbędna do wyceny.
Marka i model pojazdu – wiadomo, że wpływa mocno na wycenę przecież inaczej dobrego poczciwego golfa wycenimy, a inaczej mercedesa klasy S. Tutaj za pewne nikt nie ma wątpliwości.
Kolor – może to dla wielu dziwne ale kolor ma duże znaczenie. Przecież facet nie kupi różowego samochodu. Albo przynajmniej szansa na to znacząco spada.
Typ nadwozia – hatchback, kombi, sedan, kabriolet, coupe, SUV, van, terenowy, Pick-Up.
Liczba drzwi – trzydrzwiowe, pięciodrzwiowe, drzwi przesuwne, to też ma znaczenie.
Przeniesienie napędu – Rodzaj skrzyni biegów i ilość biegów.
Wyposażenie samochodu – przecież każdy z nas lubi sobie jechać gdy ma pełen komfort. Otwierane automatycznie szyby, podgrzewane siedzenia, czujniki parkowania, klimatyzacja to tylko część z przyjemności jakie mogą być w dodatkowym wyposażeniu. Należy pamiętać, że im ich więcej tym większa cena samochodu.
Pierwszy właściciel – jeśli jesteś pierwszym właścicielem może to podnieść wartość wyceny.
Historia auta – niższą wartość mają samochody wykorzystywane np. jako taksówka przez sprzedającego.
Tak więc jak widzicie jest wiele kryteriów potrzebnych do wyceny auta ale dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu cały proces wyceny przez telefon nie potrwa dłużej niż kilka minut, a przyjazd po odbiór pojazdu nie powinien zająć więcej niż 24 godziny.

Skup Aut DMAUTO Trzebnica

przy sprzedaży samochodu ważne jest by pamiętać o kwestiach formalno – prawne. Pamiętaj, aby po sprzedaży auta zachować dokument potwierdzający jego sprzedaż, będziesz mógł wtedy bezpiecznie uniknąć nieprzewidzianych sytuacji gdy sprzedany samochód będzie nadal użytkowany i nie przerejestrowany. Kolejna kwestia to ubezpieczenie OC, należy pamiętać, że po sprzedaży auta jesteśmy zobowiązani w ciągu 14 dni zgłosić sprzedaż samochodu swojemu ubezpieczycielowi. Pamiętaj, że Twoja polisa OC automatycznie przechodzi na nowego nabywcę przy sprzedaży samochodu i wszystkie prawa i obowiązki wynikające z polisy przejmuje nowy właściciel. Jeśli posiadasz opłaconą polisę OC/AC masz możliwość otrzymania od nas zwrotu całej niewykorzystanej jej części, wystarczy że poinformujesz nas przed przyjazdem o takim zamiarze, a przywieziemy ze sobą niezbędne dokumenty.

Skup aut Trzebnica

Tel 500 559 669

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *